Samen plezier beleven aan fietsen in het groene hart

Voor elke wielrenner en elk niveau bieden we mooie routes aan. Ook in de winterperiode blijven we actief, maar dan zijn we voornamelijk in de bossen te vinden op de moutainbike en crossfiets. In deze winterperiode rijden we de uitgezette routes op de vaste mountainbikeroutes of rijden we een uitgezette route van één van onze collega verenigingen.  

Tanken en schenken bij Shell De Goey Montfoort

Ook wij zijn een vereniging die meedoen met #tankenschenk! Bij De Goey in Montfoort.

Sinds vandaag zijn wij ook deelnemer bij de tank en schenk actie bij Shell De Goey. Van uw getankte liters benzine kunt u bij het afrekenen een donatie doen voor onze vereniging. 

Wij hopen dan natuurlijk ook op vele tankbeurten. Wie is de eerste tanken die onze vereniging ondersteunt. De teller staat nog op €0 maar hopelijk verandert dat snel en steunen jullie door middel van deze actie onze vereniging. 

Bijhouden hoeveel er inmiddels is geschonken aan verenigingen in Montfoort? Hier treft u een overzicht

| archief bekijken